Cher užklupta nepatogioje situacijoje

 (15)
Dainininkė Cher sekmadienį pakliuvo į itin nemalonią situaciją, kai paparaciai ją užkplupo staiga ir netikėtai.
Cher užklupta nepatogioje situacijoje
© Buzzfoto/Scanpix

Dainininkė sėdėjo automobilio „Bentley“ priekinėje keleivio sėdynėje ir nebuvo įmanoma į moterį neatkreipti dėmesio, kadangi jos veidas švietė iš toli.

Pasirodo, šešiasdešimt penkerių Cher ne tik naudojasi plastikos chirurgų daromais stebuklais ir lankosi prabangiuose grožio salonuose – dainininkė net ir kelionės metu savo odą gaivina veido kauke.

Kaukėta Cher buvo užklupta Kalifornijos valstijos Malibu kurorte.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Foto

Italų deivė paparacius „nokautavo“ savo stangriu užpakaliuku (18)

Nors garsusis Majamio paplūdimys kuriam laikui buvo praradęs „karščiausio pliažo“ titulą, panašu, kad netrukus jį vėl susigrąžins – dėka savo kūno formas čia demonstruojančių įžymybių, itin pamėgusių ilsėtis Majamyje prasidėjus žiemai.

Klubinėtojų rojuje atmosferą kaitino liemenėlių atsisakiusios Indrė ir Greta (100)

Penktadienio vakarą į sostinės klubinėtojų pamiltą „Pantera“ sugužėjo šimto gražiausių lietuvaičių desantas, kuris, skambant populiariems ritmams, ūžė iki pat paryčių.

Laikas įveikė buvusią „Oasis“ lyderio žmoną (20)

Kaip greitai bėga laikas, gali puikiai įsitikinti žvelgdamas į vakardienos rokenrolo herojų ir jų buvusių mylimųjų nuotraukas. Prieš kelis dešimtmečius „naujiesiems bitlams“, grupei „Oasis“, supurčius pasaulį, atrodė, jog jie amžinai išliks jauni ir maištingi, o jų mylimosios – taip ir liks akį traukiančiomis gražuolėmis. Deja...

Australijos gražuolė paparacių kraują kaitino tobulą užpakaliuką išryškinusiu baltu bikiniu (11)

Ar šviesiaplaukės galėtų mesti iššūkį šokoladinėms Pietų Amerikos bikini gražuolėms? Žinoma! Viena jų – Australijos blogerė, modelis ir maudymosi kostiumėlių deivė Natasha Oakley.

Ledinės moterys „Panteroje“ tirpdė vyrų širdis (6)

Pavasarį po pusantrų metų draugystės su mylimuoju išsiskyrusi viena gražiausių Lietuvos moterų Elita Citovičiūtė, galima spėti, vis dar vieniša.

Australijos paplūdimyje – kraują kaitinantis nuodėmingas grožis (4)

Nors daugiausia pikantiškų kadrų paparaciai sumedžioja Majamio arba Kalifornijos paplūdimiuose, dabar karščiausias planetos merginas galima išvysti tolimojoje Australijoje.

Mergina iš muilo operos: ledynus tirpdantis grožis (14)

Nors pastaruoju metu žurnalų viršelius vis dažniau puošia efektingos Lotynų Amerikos gražuolės, Senasis žemynas nesirengia pasiduoti – tuo akivaizdžiai galima įsitikinti išvydus naujausią britų aktorės Jorgie Porter fotosesiją.

„Mis užpakaliuko“ finale – kraują kaitinantys vaizdeliai (92)

Garsioji Brazilijos užpakaliukų fiesta pasiekė finišą – paskelbta, kad gražiausia „penktojo taško“ savininke šiemet tapo 25 metų Suzy Cortez, konkurso „Mis Bumbum“ finale nurungusi kitas keturiolika varžovių. Iš viso šiemet šiame konkurse varžėsi per 500 merginų ir moterų iš įvairių Brazilijos regionų.

R. E. Mazurevičiūtė kaip reikiant atsipalaidavo serialo vakarėlyje (1)

Pirmadieniais – ketvirtadieniais rodomo TV3 serialo „Tobula kopija“ aktoriai ir visa kūrybinė komanda gali ramiau atsipūsti – visos antro sezono serijos jau nufilmuotos. Filmavimų pabaigą visa kūrybinė komanda susirinko siautulingai atšvęsti.

46 metų Jennifer Lopez scenoje lankstėsi taip, jog nukaito fotografų skruostai (31)

Tai, kad amerikiečių popmuzikos diva Jennifer Lopez sugeba kurti aistringus, įkvepiančius ir energingus šou – žinoma visiems. Kaip ir tas faktas, jog 46 metų moteris turi nepriekaištingą figūra ir ją pabrėžti mėgsta seksualiais apdarais: ir ant raudono kilimo, ir scenoje.

Simonos Nainės pristatyme - seksualių moterų pliūpsnis (9)

Po kelių savaičių intensyvaus darbo Simona Nainė kokteilių klube „Pantera“ pristatė bendro projekto „Panteros deimantai“ vaisius. Šeštadienio naktį klubo lankytojai pirmieji išvydo 9 originalius barmenių įvaizdžius, kurių detales ne viena gražuolė su malonumu prisitaikytų ir savo aprangoje.

Ledinės pupytės savo kūnus vakar aptempė glotniomis miniatiūrinėmis suknelėmis (42)

Kol šiąnakt gardžiai pūtėte į ūsą, gražiausios viso pasaulio mergino šėlo visą naktį ir nepraleido progos parodyti savo ledinio grožio kūnus. Tad ir mes negalime praleisti progos pasidalinti tuo, kas visuomet atkreipia dėmesį ir niekuomet nepalieka abejingų. Tai stulbinančios išvaizdos vakarėlių deivės, kurios kaskart stengiasi atrodyti nepriekaištingai ir atkreipti ne tik stipriosios, bet ir dailiosios lyties atstovių dėmesį.

Filmų suaugusiems žvaigždutė atsikvėpė apytuščiame paplūdimyje (3)

Vos 26 laipsniai šilumos ir nedidelis lietus – ne pats palankiausias metas poilsiautojams mėgautis atostogų akimirkomis Majamio paplūdimyje. Tačiau apniukęs oras nesutrukdė filmų suaugusiems žvaigždutei Cherry Morgan išsitiesti ant gulto ir mėgautis lapkričio oru – tokiu nepanašiu į lietuvišką rudenį.

Iš Kubos - seksualūs vasaros prisiminimai (1)

Kaitinanti Kubos saulė ir kūną vėsinantis baseino vanduo – tokios nuotraukos, pasirodžiusios lapkritį, žinoma, gali sukelti ne vieno šiaurinių platumų gyventojo pavydą.

Siaubingiausias Helovynas: pornožvaigždutės parodė, kaip moka linksmintis (12)

Nors Helovynas praūžė jau prieš kelias, į fotonaujienų agentūras vis dar plūsta fotoreportažai iš įvairiausių pasaulio vietų.
An grd. 01d.
0°...7°
Tr grd. 02d.
-1°...7°
Kt grd. 03d.
0°...10°
Pn grd. 04d.
1°...8°
Št grd. 05d.
-1°...8°