Seksualiausios merginų tatuiruotės

 (83)
Šiais laikais tatuiruotėmis savo kūną puošią ne vien vaikinai, tačiau įvairius piešinius labai dažnai galima pastebėti ir ant merginų kūno.
Seksualiausios merginų tatuiruotės
Seksualiausios merginų tatuiruotės
© Asmeninio archyvo nuotr.

Vieni žmonės vis dar skeptiškai žiūri į tokį kūno meną, tačiau kiti dėl tatuiruočių yra tiesiog pamišę, ir papuošę savo kūną vienu meno kūriniu, ilgai nelaukus ant kūno atsiranda kitas piešinys.

„Tai tikra manija, kuria užsikrečiama pasidarius nors vieną tatuiruotę“, - prisipažino viena mergina savo kūną pasidabinusi jau aštuoniais kūną puošiančiais piešiniais.

Yra žmonių, kurie mano, jog tatuiruotėmis margintas kūnas yra ne gražus ir visiškai neseksualus, tačiau internete sklando daugybe gundančiai atrodančių merginų nuotraukų, kur tatuiruotės – tikra puošmena.

Seksualiausios merginų tatuiruotės KLUBAS.lt fotogalerijoje:


Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Foto

Australijos gražuolė paparacių kraują kaitino tobulą užpakaliuką išryškinusiu baltu bikiniu

Ar šviesiaplaukės galėtų mesti iššūkį šokoladinėms Pietų Amerikos bikini gražuolėms? Žinoma! Viena jų – Australijos blogerė, modelis ir maudymosi kostiumėlių deivė Natasha Oakley.

Ledinės moterys „Panteroje“ tirpdė vyrų širdis (6)

Pavasarį po pusantrų metų draugystės su mylimuoju išsiskyrusi viena gražiausių Lietuvos moterų Elita Citovičiūtė, galima spėti, vis dar vieniša.

Australijos paplūdimyje – kraują kaitinantis nuodėmingas grožis (4)

Nors daugiausia pikantiškų kadrų paparaciai sumedžioja Majamio arba Kalifornijos paplūdimiuose, dabar karščiausias planetos merginas galima išvysti tolimojoje Australijoje.

Mergina iš muilo operos: ledynus tirpdantis grožis (14)

Nors pastaruoju metu žurnalų viršelius vis dažniau puošia efektingos Lotynų Amerikos gražuolės, Senasis žemynas nesirengia pasiduoti – tuo akivaizdžiai galima įsitikinti išvydus naujausią britų aktorės Jorgie Porter fotosesiją.

„Mis užpakaliuko“ finale – kraują kaitinantys vaizdeliai (92)

Garsioji Brazilijos užpakaliukų fiesta pasiekė finišą – paskelbta, kad gražiausia „penktojo taško“ savininke šiemet tapo 25 metų Suzy Cortez, konkurso „Mis Bumbum“ finale nurungusi kitas keturiolika varžovių. Iš viso šiemet šiame konkurse varžėsi per 500 merginų ir moterų iš įvairių Brazilijos regionų.

R. E. Mazurevičiūtė kaip reikiant atsipalaidavo serialo vakarėlyje (1)

Pirmadieniais – ketvirtadieniais rodomo TV3 serialo „Tobula kopija“ aktoriai ir visa kūrybinė komanda gali ramiau atsipūsti – visos antro sezono serijos jau nufilmuotos. Filmavimų pabaigą visa kūrybinė komanda susirinko siautulingai atšvęsti.

46 metų Jennifer Lopez scenoje lankstėsi taip, jog nukaito fotografų skruostai (31)

Tai, kad amerikiečių popmuzikos diva Jennifer Lopez sugeba kurti aistringus, įkvepiančius ir energingus šou – žinoma visiems. Kaip ir tas faktas, jog 46 metų moteris turi nepriekaištingą figūra ir ją pabrėžti mėgsta seksualiais apdarais: ir ant raudono kilimo, ir scenoje.

Simonos Nainės pristatyme - seksualių moterų pliūpsnis (9)

Po kelių savaičių intensyvaus darbo Simona Nainė kokteilių klube „Pantera“ pristatė bendro projekto „Panteros deimantai“ vaisius. Šeštadienio naktį klubo lankytojai pirmieji išvydo 9 originalius barmenių įvaizdžius, kurių detales ne viena gražuolė su malonumu prisitaikytų ir savo aprangoje.

Ledinės pupytės savo kūnus vakar aptempė glotniomis miniatiūrinėmis suknelėmis (42)

Kol šiąnakt gardžiai pūtėte į ūsą, gražiausios viso pasaulio mergino šėlo visą naktį ir nepraleido progos parodyti savo ledinio grožio kūnus. Tad ir mes negalime praleisti progos pasidalinti tuo, kas visuomet atkreipia dėmesį ir niekuomet nepalieka abejingų. Tai stulbinančios išvaizdos vakarėlių deivės, kurios kaskart stengiasi atrodyti nepriekaištingai ir atkreipti ne tik stipriosios, bet ir dailiosios lyties atstovių dėmesį.

Filmų suaugusiems žvaigždutė atsikvėpė apytuščiame paplūdimyje (3)

Vos 26 laipsniai šilumos ir nedidelis lietus – ne pats palankiausias metas poilsiautojams mėgautis atostogų akimirkomis Majamio paplūdimyje. Tačiau apniukęs oras nesutrukdė filmų suaugusiems žvaigždutei Cherry Morgan išsitiesti ant gulto ir mėgautis lapkričio oru – tokiu nepanašiu į lietuvišką rudenį.

Iš Kubos - seksualūs vasaros prisiminimai (1)

Kaitinanti Kubos saulė ir kūną vėsinantis baseino vanduo – tokios nuotraukos, pasirodžiusios lapkritį, žinoma, gali sukelti ne vieno šiaurinių platumų gyventojo pavydą.

Siaubingiausias Helovynas: pornožvaigždutės parodė, kaip moka linksmintis (12)

Nors Helovynas praūžė jau prieš kelias, į fotonaujienų agentūras vis dar plūsta fotoreportažai iš įvairiausių pasaulio vietų.

Atsipalaidavę Jolanta Leonavičiūtė ir Marius Gaižauskas paniro į aistrą (3)

Dar praėjusiais metais įvairiuose televizijos projektuose dalyvavusi Jolantos Leonavičiūtės ir Mariaus Gaižausko pora buvo dažnai pastebima įvairiuose renginiuose bei šou. Tačiau vėliau pora dingo lyg į vandenį – jei Jolanta kartais apsilankydavo elito sambūriuose ir net įsiveldavo į skandalus, apie jos jaunąjį mylimąjį išvis nieko nebuvo girdėti.

„Instagramo” karštukė paparacių kraują įkaitino iki virimo temperatūros (8)

Fitneso guru ir diva, beveik pustrečio milijono gerbėjų po savo „Instagram“ paskyros vėliava suvienijusi Michelle Lewin jau seniai galėtų nesivarginti ir neatidavinėti duoklės įkyriems paparaciams – jos paskyra plyšta nuo pikantiškų asmenukių.

Interneto vaizdeliai „Svetima gėda“: 80 kodėl? (17)

Interneto platybėse sklando begalės juokingų vaizdelių, kuriuos pažiūrėjus apima svetima gėda ir kyla vienintelis klausimas – kodėl?
Pn lap. 27d.
-3°...6°
Št lap. 28d.
-4°...5°
Sk lap. 29d.
-2°...6°
Pr lap. 30d.
1°...8°
An grd. 01d.
1°...9°