Angelina Jolie dantis balina citrina ir trintomis braškėmis

 (21)
Dauguma moterų, žvelgdamos į žymiausių pasaulio garsenybių nuotraukas ar stebėdamas jas televizoriaus ekrane, pesimistiškai nuleidžia rankas. Neva apie tokį kaip Jennifer Lopez, Julia Roberts ar Angelina Jolie išpuoselėtą kūną, odos spindesį, žvilgančius plaukus ir baltus dantis joms tik pasvajoti. Tačiau tai, kad misija įmanoma, sako pačios scenos žvaigždės, o ir piniginės storis čia visai nieko dėtas. Tereikia peržvelgti jų naudojamas nesudėtingas grožio virtuvės paslaptis.
Angelina Jolie
© Reuters/Scanpix

Garsenybės nevengia natūralumo

Tai, kad daugelis žinomų aktorių, manekenių, dainininkių neignoruoja ir į savo grožio virtuvę įtraukia paprasčiausias grožio priemones, kurių esmė – natūralumas, išties stebina. Pavyzdžiui, Jennifer Aniston kasdienį kūno šveitiklį gaminasi iš augalinio aliejaus ir druskos. Reikia pasakyti, kad aktorės oda tiesiog švyti! Gwyneth Paltrow grožį saugo paprasčiausiomis priemonėmis: kūno šveitikliui pasigaminti naudoja rudąjį cukrų, alyvų aliejų ir rupaus malimo kavą. Angelina Jolie dantis balina citrina ar trintomis braškėmis. Ką jau kalbėti apie garbaus amžiaus sulaukusią, tačiau vis dar prieš fotoobjektyvą nevengiančią apsinuoginti kino primadoną Sophią Loren. Pasirodo, aktorės demonstruojamos nuostabiai išsaugotos odos paslaptis – paprastumas, t. y. ji kasdien odą įsitrina alyvuogių aliejumi. Kad šie grožio receptai nėra mūsų amžiaus pramanas, įrodo senovės Graikija, kur maistui, religinėms apeigoms, gydymui ir kosmetikai plačiai buvo naudojami gamtiniai augalai, tokie kaip mairūnai, alyvuogės, šalavijai, čiobreliai, sėmenys ir jų aliejus ir kiti.

Grožio receptai iš gamtos

Šiandien natūralias gamtos produktais praturtintas kosmetikos priemones akcentuoja ne tik įžymybės, bet ir kvalifikuoti grožio ekspertai. Beje, mokslininkai jau seniai pabrėžia, kad šiandienos žmonija – apsupta gamtos, kurioje per ilgus amžius evoliucionavosi ir išgyveno tik stipriausi augalai. Tad juose slypi ne tik per amžius išlikusi gyvybinė galia, bet ir gydomosios savybės. Tuo neatsitiktinai paaiškinamas ir didesnis dėmesys senųjų kultūrų šalių kosmetikai, kurioje nenaudojama jokių sintetinių medžiagų. Tikima, kad tik natūraliomis grožio priemonėmis galima pasiekti ilgalaikių rezultatų ir taip patenkinti kiekvienos moters poreikius. Tik per tai, kas natūralu, galima surasti tiesiausią kelią į tobulą grožio išsaugojimą. Bene ryškiausias to pavyzdys – tolimosios Azijos šalys, tokios kaip Japonija. Joje iki šių dienų iš kartos į kartą perduodamos nenuginčijamai teigiamos arbatos poveikio paslaptys. Čia iki šiol kosmetikoje plačiai naudojama juodoji ir žalioji arbata, kuri yra neatsiejama daugelio antibakterinių kremų sudedamoji dalis.

Nereikia dairytis toli

Pasak natūralios kosmetikos žinovų, Lietuvoje į tokią kosmetiką atsigręžta palyginti visai neseniai. Natūralios kosmetikos gamintojo „Stenders“ atstovė Lietuvoje Erika Šimienė tam turi logišką paaiškinimą. „Prieš dvidešimt metų į mūsų rinką pradėjusi plūsti visa užsienio kosmetika buvo laikoma kaip gera. Juo labiau kad jokio pasirinkimo iki tol kosmetikos srityje nebuvo. Tiesa, tas pats vyko ne tik kosmetikos, bet ir bižuterijos, parfumerijos ar pagaliau maisto produktų rinkoje, – sakė pašnekovė. – Pavyzdžiui, kodėl šiandien ypač populiarumo nestokoja ekologiški ūkininkų turgeliai? Žmonės pagaliau pradėjo atsirinkti, ką dedą į burną. Panašiai ir kosmetikoje, nes pagaliau susirūpinta, kokiomis kosmetinėmis medžiagomis puoselėjamas kūno grožis.“

Anot pašnekovės, dairytis toli dažnai neverta, nes čia pat, gamtoje, gausu augalų, kurie pasižymi ne tik nepaprastai stulbinama grožiui galia, bet ir gydomosiomis savybėmis. „Šiųmetė vasara pas mus prasidėjo gana anksti, tad prisiminkime mūsų senovės liaudies dainas ir papročius, kurie slepia daugybę mūsų grožiui ir sveikatai naudingų augalų savybių. Esame šiauriečiai, mūsų vasara trumpa, tačiau kvepianti ir energinga – sakė E. Šimienė.

„O, užsiėmusios ir laiką taupančios moterys, besirinkdamos kuo natūralesnę kosmetiką, tegul labiau įsiskaito į etiketes“, – linkėjo E. Šimienė.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Stilius

Aktorė ir buvusi pornografijos žvaigždė užsitempė provokuojančius džinsus (1)

Džinsai, praktiškai nedengiantys užpakaliukų - „XPOZ Jeans“ pagaliau išpildė seną slaptą stipriosios lyties svajonę. Ir net surado modelius, išdrįsusius juos apsivilkti!

F dydžio britės biustas veržėsi iš kombinezono (2)

Kerinčių apvalumų britų televizijos žvaigždė Holly Hagan žino, kaip prikaustyti aplinkinių dėmesį ir žvilgsnius. 23 metų gražuolė išgarsėjo pasirodžiusi viename MTV realybės šou. Na, taip, kai toks įspūdingas biustas – jo neįmanoma nepastebėti!

Itin atvira suknelė atidengė 45 metų Naomi Campbell kūno dailumą (5)

Britų supermodelis ir aktorė Naomi Campbell – 45 metai, tačiau ji ir dabar atrodo lyg 30-ies. O tai pabrėžia puikiai parinkti drabužiai.

Persistengė: į savo 46-ojo gimtadienio vakarėlį Jennifer Lopez atvyko nei nuoga, nei apsirengusi (27)

Nors, atrodo, amerikiečių popkultūros žvaigždės jau niekuo nebegali nustebinti, tačiau stiliaus „perlai“ nenustoja byrėti. Šį kartą gerokai persistengė kultinė dainininkė Jennifer Lopez, liepos 24-ąją pažymėjusi savo 46-ąjį gimtadienį.

Aptemptas kombinezonas pabrėžė visus Kim Kardashian figūros minusus (29)

Normalu, kad kūdikio besilaukianti televizijos žvaigždė Kim Kardashian yra priaugusi šiek tiek papildomų kilogramų, kuriuos užmaskuoti yra labai sunku. Todėl apranga ne visada čia padeda.

Iškirpte iki bambos pasipuošusi gražuolė glumino aplinkinių žvilgsnius (3)

Moters biustas yra tikras artilerinis pabūklas, nuginkluojantis stipriosios lyties atstovus, kurį reikia mokėti pateikti taip skaniai, kad neliktų abejonių ir vyrai kristų po kojomis.

Į lininių drabužių kolekcijos pristatymą rinkosi nuo dizainerių iki advokačių (12)

Antradienio vakarą stilingi vilniečiai rinkosi į sostinės senamiestyje autentiškame mediniame name įsikūrusio restorano „The Old Green House“ lauko terasą.

Eglės Jackaitės iškirptėje – išskirtinio grožio papuošalas (45)

Nors pajūryje šį savaitgalį oras ir nedžiugina poilsiautojų, tačiau į Palangoje vykstančias „ENEOS 1000 km lenktynes“ sugužėjo daug žinomų žmonių, kurie domisi ekstremaliu sportu.

Garsiausios šalies „zviazdos“ pradėjo rengtis vienodai (37)

„ENEOS 1000 km lenktynės“ į Palangą sukvietė daug lenktyniniais automobiliais ir sportu besidominčių žmonių. Tarp jų – ir pramogų pasaulio atstovai, kurie neabejingi ekstremaliam sportui.

Kūdikio besilaukianti Rūta Ščiogolevaitė sumaniai paslėpė savo pilvuką (7)

Spaudą jau pasiekė pirmosios LNK ketvirtojo „Lietuvos balso“ sezono nuotraukos. Įvaizdinėje fotosesijoje įsiamžino nauji projekto mokytojai – Renata ir Deivis Norvilai, Aleksandras Ivanauskas – Fara, Rūta Ščiogolevaitė ir senbuvis Donatas Montvydas.

Stiliaus košmaras: aktorė į vakarėlį išsiruošė apsivilkusi nuogų krūtų neslepiančią palaidinę (29)

Į San Diege vykstantį komiksų ir įvairių fantastikos žanrų festivalį „Comic-Con“ susirinkę smalsuoliai ir fotografai turėjo kur paganyti akis dar nė neprasidėjus šiai šventei – išvakarėse vykęs vakarėlis „Crave Escape“ priviliojo būrį žinomų žmonių, tarp jų – ir aktorę Maitland Ward.

Įvaizdį pakeitusi Ieva Mackevičienė atrodo lyg penkiolikos (12)

Radijo ir televizijos laidų vedėjo Rolando Mackevičiaus žmona Ieva nors ir augina vaikelį, bet pati atrodo tarsi paauglė!

Liveta Kazlauskienė ir jos dukra tolsta nuo „juodų varnų“ įvaizdžio (92)

Dainininkė Liveta Kazlauskienė ir jos dukra Ingrida Kazlauskaitė šią vasarą drabužių spintas papildė ne tik mėgiamais juodais rūbais, bet ir pastelinių ar ryškių spalvų suknelėmis, kombinzonais, palaidinėmis, glaustinukėmis.

Gintarė Gurevičiūtė pasipuošė ypatingais 14 cm batais-žudikais (8)

Naujojo LNK sezono įvaizdiniame filmavime ir fotosesijoje stilistė Agnė Gilytė kanalo laidų vedėją Gintarę Gurevičiūtę papuošė ypatingais aukštakulniais.

Peržengtos ribos: britų garsenybė pademonstravo nesveiką liesumą (27)

32 metų britų pop atlikėja, modelis ir televizijos laidų vedėja Cheryl Fernandez-Versini - tris kart nominuota „BRIT Awards“ apdovanojimams. Ji išgarsėjo kaip merginų grupės „Girls Aloud“ narė. Ištekėjusi už Anglijos rinktinės futbolininko Ashley Cole ir pradėjusi teisėjauti britų „X Factor“ televizijos talentų šou tapo viena labiausiai aptariamų įžymybių Anglijos spaudoje.
Kt lie. 30d.
12°...19°
Pn lie. 31d.
11°...20°
Št rgp. 01d.
13°...19°
Sk rgp. 02d.
10°...23°
Pr rgp. 03d.
14°...23°