Stiuardesių dvikova: „Yva“ prieš Britney Spears

 (69)
Stiuardesių dvikova: „Yva“ prieš Britney Spears
© KLUBAS.LT nuotr.


Tikriausiai todėl ir lietuviškoji „Yva“, ir amerikietiškoji Britney savo muzikai išreikšti pasirinko dangaus žydrynės spalvos seksualias ir labai panašias stiuardesių aprangas. Tiesa, B. Spears šią aprangą taikė kaip seksualumo simbolį tarp kitų seksualių įvaizdžių dainos „Toxic“ vaizdo klipe. Vaizdo klipą galite pažiūrėti čia.

O štai Natalija Zvonkė su merginomis stiuardesių įvaizdį derino prie dainos „Į dangų“, kurią atliko konkurso „Dainų daina“ atrankiniame ture ir kuri merginoms atvėrė kelią į pusfinalį. „Yvos“ stiuardesės nebuvo vienintelės scenoje, kurios „pakilo į dangų“. Apsivilkusios seksualias uniformas jos šoko su karštais lėktuvo pilotais.

Panašumo tarp dviejų uniformų nepastebėti būtų sunku, tik „Yvos“ įvaizdis padalintas trims merginoms, o Britney tokia viena. Skaisčiai mėlynos stiuardesių kepurėlės, tokios pat spalvos kostiumėliai trumpais sijonėliais, net ir iškirptės Natalijos ir Britney labai panašios.

Žinoma, pasiuvimo modelis ir detalės skiriasi – juk N. Zvonkė pati drabužius „Yvos“ mergaitėms modeliuoja, todėl identiški jie būti negali.

KLUBAS.LT skaitytojai gali įvertinti vienos ir kitos įžymybės įvaizdį balsuodami straipsnio dešinėje.

Stiuardesių dvikova: „Yva“ prieš Britney Spears
KLUBAS.LT nuotr.
Klubas.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Stilius

Aktorė ir buvusi pornografijos žvaigždė užsitempė provokuojančius džinsus (4)

Džinsai, praktiškai nedengiantys užpakaliukų - „XPOZ Jeans“ pagaliau išpildė seną slaptą stipriosios lyties svajonę. Ir net surado modelius, išdrįsusius juos apsivilkti!

F dydžio britės biustas veržėsi iš kombinezono (11)

Kerinčių apvalumų britų televizijos žvaigždė Holly Hagan žino, kaip prikaustyti aplinkinių dėmesį ir žvilgsnius. 23 metų gražuolė išgarsėjo pasirodžiusi viename MTV realybės šou. Na, taip, kai toks įspūdingas biustas – jo neįmanoma nepastebėti!

Itin atvira suknelė atidengė 45 metų Naomi Campbell kūno dailumą (5)

Britų supermodelis ir aktorė Naomi Campbell – 45 metai, tačiau ji ir dabar atrodo lyg 30-ies. O tai pabrėžia puikiai parinkti drabužiai.

Persistengė: į savo 46-ojo gimtadienio vakarėlį Jennifer Lopez atvyko nei nuoga, nei apsirengusi (27)

Nors, atrodo, amerikiečių popkultūros žvaigždės jau niekuo nebegali nustebinti, tačiau stiliaus „perlai“ nenustoja byrėti. Šį kartą gerokai persistengė kultinė dainininkė Jennifer Lopez, liepos 24-ąją pažymėjusi savo 46-ąjį gimtadienį.

Aptemptas kombinezonas pabrėžė visus Kim Kardashian figūros minusus (29)

Normalu, kad kūdikio besilaukianti televizijos žvaigždė Kim Kardashian yra priaugusi šiek tiek papildomų kilogramų, kuriuos užmaskuoti yra labai sunku. Todėl apranga ne visada čia padeda.

Iškirpte iki bambos pasipuošusi gražuolė glumino aplinkinių žvilgsnius (3)

Moters biustas yra tikras artilerinis pabūklas, nuginkluojantis stipriosios lyties atstovus, kurį reikia mokėti pateikti taip skaniai, kad neliktų abejonių ir vyrai kristų po kojomis.

Į lininių drabužių kolekcijos pristatymą rinkosi nuo dizainerių iki advokačių (12)

Antradienio vakarą stilingi vilniečiai rinkosi į sostinės senamiestyje autentiškame mediniame name įsikūrusio restorano „The Old Green House“ lauko terasą.

Eglės Jackaitės iškirptėje – išskirtinio grožio papuošalas (45)

Nors pajūryje šį savaitgalį oras ir nedžiugina poilsiautojų, tačiau į Palangoje vykstančias „ENEOS 1000 km lenktynes“ sugužėjo daug žinomų žmonių, kurie domisi ekstremaliu sportu.

Garsiausios šalies „zviazdos“ pradėjo rengtis vienodai (37)

„ENEOS 1000 km lenktynės“ į Palangą sukvietė daug lenktyniniais automobiliais ir sportu besidominčių žmonių. Tarp jų – ir pramogų pasaulio atstovai, kurie neabejingi ekstremaliam sportui.

Kūdikio besilaukianti Rūta Ščiogolevaitė sumaniai paslėpė savo pilvuką (7)

Spaudą jau pasiekė pirmosios LNK ketvirtojo „Lietuvos balso“ sezono nuotraukos. Įvaizdinėje fotosesijoje įsiamžino nauji projekto mokytojai – Renata ir Deivis Norvilai, Aleksandras Ivanauskas – Fara, Rūta Ščiogolevaitė ir senbuvis Donatas Montvydas.

Stiliaus košmaras: aktorė į vakarėlį išsiruošė apsivilkusi nuogų krūtų neslepiančią palaidinę (29)

Į San Diege vykstantį komiksų ir įvairių fantastikos žanrų festivalį „Comic-Con“ susirinkę smalsuoliai ir fotografai turėjo kur paganyti akis dar nė neprasidėjus šiai šventei – išvakarėse vykęs vakarėlis „Crave Escape“ priviliojo būrį žinomų žmonių, tarp jų – ir aktorę Maitland Ward.

Įvaizdį pakeitusi Ieva Mackevičienė atrodo lyg penkiolikos (12)

Radijo ir televizijos laidų vedėjo Rolando Mackevičiaus žmona Ieva nors ir augina vaikelį, bet pati atrodo tarsi paauglė!

Liveta Kazlauskienė ir jos dukra tolsta nuo „juodų varnų“ įvaizdžio (92)

Dainininkė Liveta Kazlauskienė ir jos dukra Ingrida Kazlauskaitė šią vasarą drabužių spintas papildė ne tik mėgiamais juodais rūbais, bet ir pastelinių ar ryškių spalvų suknelėmis, kombinzonais, palaidinėmis, glaustinukėmis.

Gintarė Gurevičiūtė pasipuošė ypatingais 14 cm batais-žudikais (8)

Naujojo LNK sezono įvaizdiniame filmavime ir fotosesijoje stilistė Agnė Gilytė kanalo laidų vedėją Gintarę Gurevičiūtę papuošė ypatingais aukštakulniais.

Peržengtos ribos: britų garsenybė pademonstravo nesveiką liesumą (27)

32 metų britų pop atlikėja, modelis ir televizijos laidų vedėja Cheryl Fernandez-Versini - tris kart nominuota „BRIT Awards“ apdovanojimams. Ji išgarsėjo kaip merginų grupės „Girls Aloud“ narė. Ištekėjusi už Anglijos rinktinės futbolininko Ashley Cole ir pradėjusi teisėjauti britų „X Factor“ televizijos talentų šou tapo viena labiausiai aptariamų įžymybių Anglijos spaudoje.
Št rgp. 01d.
11°...19°
Sk rgp. 02d.
9°...23°
Pr rgp. 03d.
14°...26°
An rgp. 04d.
11°...24°
Tr rgp. 05d.
12°...25°