D. Beckhamas pademonstravo savo torsą

 (14)
Futbolininkas Deividas Beckhamas – dažnas paplūdimio svečias, tačiau šį kartą vyras nebuvo apsitempęs tamsaus banglentininko kostiumo.
D. Beckhamas pademonstravo savo torsą

D. Bechamas maudynėms išsiruošė su savo sūnumis. Malibu kurorte šeimyna paniro į bangas, kuriose nenuobodžiavo.

Kaip ir įprasta, kol Beckhamo žmona Victoria Beckham rūpinasi neseniai gimusia dukrele Harper Seven, Deividas užsiima su sūnumis. Šį kartą tėvas berniukus ne tik mokė plaukioti banglente, bet ir kartu dūko vaikus nuo pečių mėtydamas į vandenį.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Uoga

Į fantastišką Georgios Pennos kūną galima žiūrėti valandų valandas (1)

Graikijos ir Airijos kraujo turintis modelis Georgia Salpa šiais metais ištekėjo už Anglijos milijardieriaus Joe Penna, todėl jos pavardė pasikeitė ir nuo šiol ji – Georgia Penna.

Drąsi ar praradusi gėdos jausmą? Į restoraną išsiruošusios varšuvietės krūtys persišvietė per suknelę (3)

Žavioji lenkaitė Joanna Krupa, dar vaikystėje iš gimtosios Varšuvos persikėlusi į Niujorką ir čia padariusi stulbinančią karjerą mados ir pramogų pasaulyje, ir stebina, ir glumina savo drąsa, o gal net gėdos jausmo neturėjimu.

„Nusivylusi namų šeimininkė“ paplūdimyje: tokio kūno galėtų pavydėti ir dvidešimtmetės (23)

Nors asmeniniame gyvenime aktorės Evos Longoria reikalai nesiklosto taip, kaip norėtųsi, tačiau visa kita klojasi kuo puikiausiai.

Suknelės-išdavikės „dėka“ ant raudono kilimo atsivėrė pikantiškas vaizdelis (10)

Lapkričio mėnuo tapo ne pačiu sėkmingiausiu ant raudono kilimo mėgstančioms pasipuikuoti damoms – stiliaus skandalais pasipylė lyg iš gausybės rago. Išimtimi netapo ir praūžęs savaitgalis.

Be makiažo pasirodžiusi Mia slėpė savo veidą (60)

Praėjęs savaitgalis sostinėje sužėrėjo gerais darbais. Nes šį savaitgalį suorganizuoti net trys labdaros vakarai, kuriuose surinkti pinigai skirti kilniems tikslams įgyvendinti.

Dar vienai damai ant raudono kilimo koją pakišo suknelė-išdavikė (3)

„Raudono kilimo prakeikimas“ tęsiasi – prieš kelias dienas visa pramoginė žiniasklaida mirgėjo Holivudo aktorės Halle Berry ir jos drėgnos suknelės pažasties nuotraukomis, o šį kartą bėda ištiko britų mados reklamos specialistę, televizijos laidų vedėja bei buvusį modelį Lizzie Cundy.

Evelina Anusauskaitė-Young pakeitė plaukų spalvą ir tapo šviesiaplauke tinka idealiai (31)

Dainininkė Evelina Anusauskaitė-Young labai nudžiugina tautiečius, kai praneša bet kokią detalę ar smulkmeną iš savo gyvenimo už Atlanto.

Vakarėliuose ošianti žavioji varšuvietė neatpažįstama prekybos centre (8)

Toks jau žvaigždės gyvenimas: linksmybės iki paryčių prašmatniuose vakarėliuose, raudoni kilimai, premjeros, seksualios suknelės, fotoblyksčių jūra...Tačiau tai tik viena gyvenimo pusė. Kita gi – mažiau spalvinga ir dažnai neafišuojama.

Krauju suteptos kelnaitės pašiurpino aktorės Michelle Rodriguez gerbėjus (27)

37 metų amerikiečių aktorę Michelle Rodriguez vyrukai iki šiol dievina, juk ji – filmo „Greiti ir įsiutę“ žvaigždė. Būtent legendiniam filme visų stipriosios lyties atstovų akys krypo ne tik į mašinas, bet ir į merginas, o Michelles vaidmuo ten – tikrai įsimintinas.

Lietuvos įžymybių vakarėlių naujokės tapo savaitės atradimu (22)

Lietuvos įžymybių vakarėliuose nedažnai išgirsi kuždantis fotoreporterius ir svečius: „Kas jis toks? Kas ji tokia?“ - per keliolika metų pramogų pasaulyje susiformavo ratas, kuriame vieni kitus neblogai pažįsta, o naujokų pasirodymas tampa nedidele sensacija.

Krepšininko A. Kavaliausko žmona filmo premjeroje gundė ažūrine suknele (60)

Ketvirtadienio vakarą Vilniuje įvyko lietuviškos kriminalinės komedijos „Kunigo naudą velniai gaudo“ premjera.

Vulgarioji rusaitė vėl išsirengė – šį kartą vardan Jameso Bondo (6)

Naujajam „bondiados“ filmui „Spektras“ („Spectre“) mušant žiūrimumo rekordus, nuošalyje nutarė nelikti ir skandalingoji Holivudo rusaitė Nadeea Volianova, save mėgstanti pristatyti kaip popmuzikos dainininkę, nors ji labiau žinoma savo vulgarių išsišokimų dėka.

Nepakeliamas skausmas privertė gražuolę ryžtis išvaizdą pakeitusiai operacijai (15)

Ką daryti, jei nebetenkina 650 kubinių centimetrų tūrio krūtys? Viskas labai paprasta - įsidėti 800 kubininių centimetrų silikoninius krūtų implantus. 24-erių amerikietė Farrah Abraham pristatė savo naujus iškilumus Santa Monikos paplūdimyje. Tad dabar abejose krūtyse teliuškuoja net 1,6 litro silikono!

„Playboy” gražuolė glumina: šunį pavedžioti išsiruošė neapsivilkusi apatinio trikotažo (16)

Holivudas pastaraisiais metais tiesiog persmelktas liberalumo dvasia – pramogų pasaulio sostinės gatvėse galima išvysti tokių vaizdelių, už kuriuos kitose pasaulio šalyse būtų galima susilaukti piniginių nuobaudų, o galbūt ir atsidurti areštinėje.

„Instagram“ herojės nerimsta: viena sesutė provokuoja timpomis-išdavikėmis, kita – „nuoga“ suknele (32)

Kol vyresnės Kardashianų šeimos damos, aprimus įvairiausiems skandalams, kaupiasi naujiems nuotykiams, prie sunkiosios artilerijos pabūklų stojo jaunosios atžalos – dvidešimtmetė Kendall Jenner ir dviem metais jaunesnė jos sesutė Kylie Jenner.
Kt lap. 26d.
-4°...5°
Pn lap. 27d.
-2°...6°
Št lap. 28d.
-3°...4°
Sk lap. 29d.
-1°...6°
Pr lap. 30d.
1°...8°