Kauno ponia savo sodybos duris atvėrė nudistams

 (64)
Konkurse „Kauno ponia 2005” “Misis Talentas” titulą laimėjusi Lolita Sonkienė savo kaimo turizmo sodybos duris atvėrė nudistams – čia jau antrus metus vyksta nuogalių bendruomenės šventės. Sodyboje natūrizmą propaguojantys žmonės švenčia gegužines, Jonines.
Kauno ponia savo sodybos duris atvėrė nudistams
© Asmeninio archyvo nuotr.

Pasak L.Sonkinos, dėl nudistų atsiradimo „kalta“ pirtis. „Patys esame pirtininkai. Kadangi į pirtį kaip ir visoje Europoje einame nuogi, nieko prieš nudistus neturime. Renginiai vyksta jau antrus metus – ir pirties klubą esame įkūrę, ir šventes organizuojame“, - pasakojo L.Sonkina, garsėjanti ne tik pirtininkės įgūdžiais, bet ir juvelyrikos darbais.

Pasak moters, viskas prasidėjo nuo pirties – čia apsilankę žmonės sodybos šeimininkų klausdavo, ar jie nenorėtų surengti nudistams skirtų švenčių. „Kadangi sodyba uždara, kaimynai netrukdo, pagalvojome: kodėl gi ne. Visi žmonės malonūs, kultūringi – ne taip, kaip įsivaizduojama“, - prieš penkerius metus „Kauno ponios“ rinkimuose dalyvavusi moteris.

Pasak moters, į sodyboje rengiamas švente užsukę nudistai nuogi kaitinasi saulėje ir maudosi tvenkinyje. „Į namo vidų visi eina apsirengę – tai jau žmogaus kultūra ir higiena“, - pažymi L.Sonkina.
Pasak moters, vakarėlių svečiai nesijausdavo nejaukiai – jie tarpusavyje bendrauja nudistų tinklapyje, be to, atvažiuoja pasikaitinti pirtyje, tad nemažai jų jau buvo tarpusavyje pažįstami.

Kol kas nudistų šventės nėra labai gausios – pernai per gegužinę sodyboje buvo susirinkę pusšimtis natūrizmą propaguojančių žmonių, tačiau per praėjusias Jonines jų buvo perpus mažiau: nuogo kūno šalininkus išgąsdino prastas oras.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Uoga

Elito sambūryje Monika Šalčiūtė pristatė iš kojų verčiantį įvaizdį (5)

Kokia gi TV3 šventė be garsiosios asmenukių guru Monikos Šalčiūtės? Nors pastaraisiais metais itin dažnai TV3 laidose pasirodydavusi Monika šį sezoną, panašu, liks be solidaus kontrakto, tai jai nesutrukdė priimti kvietimą ir atvykti į penktadienio vakarą sostinės Kalnų parke surengtą naujo sezono pristatymą.

TV3 fiestoje dėmesys krypo į vos užpakaliuką dengiančią gražiosios lietuvaitės suknelę (11)

Nors TV3 darbuotojai mintyse greičiausiai sukalbėjo ne vieną kolektyvinę maldą, aukštesnės jėgos jų neišgirdo: penktadienio vakaras, kuomet sostinės Kalnų parke turėjo būti pristatytas naujas televizijos sezonas, svečius pasitiko apniukusiu dangumi, įkyriu lietumi ir vėsiu oru.

Be vyro vakarėlyje pasirodžiusi K. Liukaitytė kerėjo moteriškumu (43)

Ketvirtadienio vakarą garsiausios Lietuvos pramogų pasaulio žvaigždės šventė 20-ąjį LNK televizijos jubiliejų. Aktoriai, dainininkai, esami ir buvę televizijos laidų vedėjai visi būrėsi po Lietuvos nacionalinio dramos teatro stogu.

Tuoj gimdysianti Rūta Ščiogolevaitė LNK 20-ojo jubiliejaus iškilmėse nepaisė elgesio etiketo (132)

Ketvirtadienio vakarą Lietuvos nacionaliniame dramos teatre šurmuliavo garsiausi Lietuvos pramogų pasaulio atstovai, kur savo 20-ąjį jubiliejų šventė LNK televizija. Juk 1995-aisiais eterį išvydo pirmoji LNK televizijos pramoginė informacinė laida „Ryto ratas“, kai iš Kauno rajono, Lapių kaimelio žurnalistai Darius Lukoševičius ir Nemira Pumprickaitė ištarė „Labas rytas, čia LNK“.

Be liemenėlės į renginį atvykusi G. Gurevičiūtė demonstravo liekną figūrą (67)

Lietuvos nacionalinis dramos teatras ketvirtadienio vakarą buvo suspindęs pačiomis ryškiausiomis spalvomis. Tą vakarą karaliavo 20-metį švenčianti LNK televizija. Čia muzikantai grojo trimis skirtingais spalvų rojaliais, būtent, tokių pat spalvų, koks yra LNK logotipas. Nuo A iki Z apgalvotos detalės leido pasijusti tarsi aukščio lygio renginyje. O kur dar raudonu kilimu žingsniuojantys svečiai...

Skandalingu romanu pagarsėjusiai rusų verslininkei dėmesį žarsto naujas berniukas-žaisliukas (23)

Skandalingu romanu, vedybomis ir triukšmingomis skyrybomis su žymiai jaunesniu dainininku Prochoru Šaliapinu išgarsėjusi rusų verslininkė Larisa Kopenkina džiaugiasi naujais santykiais – šį kartą Amūro strėlė pataikė į 25 metų Jurijaus Šarapovo širdį.

Viešai be lašo makiažo pasirodžiusi Simona Nainė parodė, kad yra graži ir natūrali (15)

Žinomos Lietuvos pramogų pasaulio moterys trečiadienio vakarą rinkosi į makiažo dirbtuves „MakeMyDay“, kurių metu garsi vizažistė ir blogerė iš Rusijos Viktroija Moisejeva atliko nepriekaištingus makiažus vakaro viešnioms - fotomodeliui Rasai Ciūnei bei dainininkei ir televizijos laidų vedėjai Simonai Nainei.

Šalia savo sūnų-ąžuoliukų Pamela Anderson pražydo motinišku grožiu (13)

Liepos mėnesį 48-ąjį gimtadienį pažymėjusi Pamela Anderson tapo tikra Los Andžele surengto vakaro „Mercy for Animals“, į kurį buvo sukviestos įžymybės, kovojančios už gyvūnų teises, puošmena.

36 metų nuotakos medaus mėnesio „ataskaita“ - pikantiškos asmenukės (7)

Raumeningoj britų gražuolė Jodie Marsh, praėjusį savaitgalį nustebinusi savo netikėtomis vestuvėmis su Jamesu Placido, net ir po santuokos ceremonijos liko ištikima savo įpročiui karštomis asmenukėmis dalintis socialiniame tinkle.

Jachtoje Monake plaukiojanti 40-metė džiugino fantastiškomis kūno formomis (2)

Kas gali būti geriau nei nuostabus moters kūnas žydrojoje pakrantėje? Na, nebent tas nuostabus kūnas yra aptinkamas jachtoje. O jei dar to fantastiško kūno savininkė yra 40-metė, tai išvis neįtikėtina!

Didžiakrūtę gražuolę paplūdimyje trynė raumeningas eržilas (65)

Socialinių tinklų sensacija - fitneso modelis bei gražuolė Michelle Lewin pastebėta pajūryje, kur laiką leido kartu su savo raumeninguoju partneriu. Įsispraudusi į baltos spalvos bikinį, didžiakrūtė mergina leido savo kūną glamonėti ir trinti kremu nuo saulės.

Mantą Stonkų filmavimuose ištiko gėdinga vyriška nesėkmė (57)

Trečiadienio popietę LNK studijoje šurmuliavo princesės ir princai, nes vyko muzikinės pasakos „Kaip princesė Natalija su Bjauriu Charakteriu jaunikio ieškojo“ filmavimai.

Kiek per aukštai kilstelėjusi sijoną Katažina apnuogino savo nuodėmingą grožį (129)

Visi kaip įmanydami ruošiasi naujajam televizijos sezonui, kuris prasideda vos už kelių dienų.

Milžiniškų krūtų savininkė mėgavosi paparacių dėmesiu (12)

Keturiasdešimt plastinių operacijų, per du šimtus grožio procedūrų – štai tokia 47 metų amerikietės Lacey Wild „statistika“. Šešis vaikus auginanti „ekstremali barbė“ liko ištikima savo tradicijai – besibaigiant vasarai „sudrebinti“ žvaigždžių pamėgtą Majamį.

Gintarė Karaliūnaitė: iki tobulų kūno formų liko nebedaug (59)

Naujasis LRT televizijos laidos „Dainų dešimtukas“ sezonas žada būti ypač įdomus – ne tik dėl naujų ir laiko patikrintų hitų, laidos vedėjų Beatos Tiškevič-Hasanovos ir Arūno Valinsko žodžių dvikovos, bet ir dėl to, jog vertinimo komisijoje kėdę užėmė Lietuvos pramogų pasaulio ledi ir sekso bomba viename asmenyje Gintarė Karaliūnaitė.
Sk rgs. 06d.
10°...19°
Pr rgs. 07d.
10°...18°
An rgs. 08d.
10°...16°
Tr rgs. 09d.
9°...16°
Kt rgs. 10d.
8°...17°