Seksuali I.Valinskienės suknelė Ž.Žvagulio nesutrikdė (VIDEO)

 (82)
Populiariam dainininkui Žilvinui Žvaguliui pastarosiomis dienomis, ko gero, pavydi ne vienas Lietuvos vyras. Būtent jam praėjusią savaitę nusišypsojo laimė LNK studijoje, kur vyko šou „Kai švenčia Svarstyklės“ scenoje dainuoti kartu su vėl ant populiarumo bangos patekusia Inga Valinskiene.
Seksuali I.Valinskienės suknelė Ž.Žvagulio nesutrikdė (VIDEO)
© A.Didžgalvio nuotr.

Seimo narė tąkart buvo pasipuošusi ypač jos moteriškumą pabrėžiančia fukcijų spalvos suknele, kuri iš vėžių galėjo išmušti net ir tokius patyrusius scenos vilkus kaip Žilvinas Žvagulis.

Ar seksualus I.Valinskienės įvaizdis netrikdė garsiojo žemaičio?, - pasiteiravo dainininko KLUBAS.lt

,,Aš kadangi turiu Starošaitę su tokiomis pačiomis iškirptėmis, tai man įprasta – kasdienybė. Manęs neblaško... Tiktai kad jų ūgis skirtingas – kaip Štepselis ir Tarapunka (sovietmečio laikų humoristiniai personažai, išsiskyrę savo ūgių skirtumu – KLUBAS.lt pastaba). Ten žiūri iš viršaus į apačią, o į Valinskienę žiūri iš apačios į viršų! Toks ir skirtumas“, - nusijuokė Ž. Žvagulis.

KLUBAS.LT fotogalerijoje – Irena Starošaitė ir Inga Valinskienė.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Video

Vaizdo klipe įamžintas kerintis Astos Valentaitės grožis (14)

Atskleisk save, atpažink savo talentus ir būk laiminga! Kiekviena moteris yra ne tik paslapties, grožio, gyvybės, bet ir jėgos nešėja. Kiekvienoje moteryje gyvena deivė. Būtent šią žinutę savyje talpina įkvepiantis projektas „The Goddess”, kurio įgyvendinimui susibūrė pačios įvairiausios Lietuvos moterys.

Mergaitės iš Azijos parodė, kokius pratimus reikia atlikti, norint turėti idealias kūno formas 360 laipsnių vaizdas (9)

Fitneso sportas – yra vienas pagrindinis dalykų, leidžiantis pasiekti išsvajotų kūno linijų. Fitnesą propaguoja ir amerikietės, ir lietuvės. Dailiosios Lietuvos atstovėms specialius pratimus demonstravo ir garsiausios pasaulio fitneso žvaigždės, ir pati televizijos projektų dalyvė bei profesionali fitneso trenerė Jolanta Leonavičiūtė.

Dainininkė N. Šiaudikytė pristato brangiausią kada nors susuktą savo dainos vaizdo klipą (28)

„Pabaigiame darbą, paspaudžiame vieni kitiems rankas ir... viską pradedame iš naujo!“, - apie naujausios dainos „Su tavim“ vaizdo klipo montavimo užkulisius pasakojo dainininkė Neringa Šiaudikytė.

TV eteryje savo krūtis lietusi ir keistai juokavusi A. Voločkova pasakė, kas ją išmušė iš vėžių (1)

Rusijos prima balerina Anastasija Voločkova vėl kelia audras. Po to, kai Rusijos televizijos kanalas NTV parodė pokalbių laidą „50 atspalvių. Belova“, per žiniasklaidos priemones nusirito įtarinėjimų audra, kad artistė televizijos laidoje dalyvavo apsvaigusi nuo alkoholio.

Tiesiai iš filmavimo aikštelės: lovoje gulinti Ineta Stasiulytė pasidabino seksualiais apatiniais (1)

Vyrai irgi pavargsta. Pavargsta taip, kad nuo mylimos šeimos ir verkiančių vaikų jiems patiems norisi verkti. Norisi trenkti durimis ir nuo gausybės nesibaigiančių darbų, atsakomybės, erzinančių klientų ir net... meilužių. O kur dar žmona su niekada nesibaigiančių užduočių sąrašu!

Rusaitės užpakaliuko šokis, kuris sulaikys kvėpavimą (41)

„Twerking“ - vienas seksualiausių šokių, kur gundančiai juda ne bet kas, o užpakaliukas! Pasaulį įaudrinusius iš proto varančius judesiukus, viena už kitą stengiasi geriau atlikti tą šokių stilių įvaldžiusios šokėjos. Tačiau ką išdarinėja ši mergina iš Novosibirsko – verta kvėpavimo sulaikymo!

Ukrainietės striptizas miltuose atėmė žadą salė plojo atsistojusi (94)

23 metų šokėja iš Ukrainos Yeva Shiyanova „Rumunijos talentuose“ surengė išskirtinį striptizo šokio pasirodymą miltuose, kurį atliko pagal grupės „Imagine Dragons“ dainą „Radioactive“.

Internetą drebina Kauno marių himnas ir jame įsiamžinusi laikinosios sostinės karštukė (26)

Poptrash žanro mėgėjai atranda naujus herojus – šį kartą jie gali mėgautis vaizdo klipu „Ateik prie Kauno marių“.

Be proto seksualus video: užpakaliukų pliūpsnis vienoje vietoje (8)

Šiais metais „Miss Reef“ parengė kalendorių, kuris tikrai nepaliks abejingų. Iš Londono kilęs 28 metų fotografas Kate Bellm sukūrė neįtikėtinai daug seksualių vaizdų, kuriame akis pamalonina tikras dailių užpakaliukų pliūpsnis. Dirginantys ir kraują kaitinantys vaizdai dvelkia lengva erotika.

Grupės „4 Roses” narės įgyvendino seną svajonę ir pristato rokeriškai seksualią fotosesiją (1)

Puikiai besiklostanti karjera merginų grupėje „4 Roses”, panašu, ne viskas, apie ką svajojo grupės narės Akvilė Matukaitė ir Giedrė Girnytė. Merginos pagaliau įgyvendino ir savo seną svajonę – roko muzikos gerbėjams pristato naujausią projektą su gyva grupe „Rock‘n‘Roses“.

Vaizdo klipe Neringa Šiaudikytė filmavosi ir vilkėdama nuodėmingus maudymosi kostiumėlius (2)

Baigiant naujausios Neringos Šiaudikytės dainos „Su tavim“ vaizdo klipo montavimo darbus, šiek tiek praskleidžiamas bene brangiausio atlikėjos projekto užkulisių šydas.

Mikčiojantį Aleksą paveikė „X Faktoriaus“ organizatorių mestas iššūkis (27)

Jau šį sekmadienį prie televizoriaus ekranų kvies televizijos projektas Lietuvoje „X Faktorius“.

Ineta Stasiulytė neigiamai pasisakė apie ją apvogusią Irmą Jurgelevičiūtę (36)

BTV šou „Muzikinė kaukė” dalyvė Ineta Stasiulytė šį šeštadienį įkūnys praeityje itin populiarios grupės „Dinamika“ dainininkę Irmą Jurgelevičiūtę.

Violetos Tarasovienės biustas veržėsi iš suknelės lauk (46)

BTV projektas „Muzikinė kaukė“ toliau džiugina žiūrovus. Šį šeštadienį šou rengėjai žada ne tik daug spalvų, geros muzikos, bet ir itin seksualių pasirodymų.

Sugedęs užtrauktukas Britney Spears iškrėtė piktą pokštą (10)

Sugedęs permatomo kostiumėlio užtrauktukas privertė amerikiečių dainininkę Britney Spears labai nesmagiai jaustis kelias minutes, tačiau grąžino ją į labiausiai apkalbamų planetos žmonių sąrašo viršūnę.
Kt grd. 03d.
-3°...8°
Pn grd. 04d.
1°...8°
Št grd. 05d.
0°...8°
Sk grd. 06d.
0°...10°
Pr grd. 07d.
4°...11°